Dünyanın önde gelen toplam organik karbon (TOC) analizörleri üreticisi olan ve bu konuda 30'dan fazla patent sahibi Sievers markası aynı zamanda Eclipse ile Bakteriyel Endotoksin Test ölçümlerindeki örnek hazırlama süresi ve analiz hatalarını asgariye düşüren 21 örnekli hazır plakaları ile ilaç endüstrisi başta olmak üzere tüm iş alanlarına patentli eşsiz çözümler sunmaya devam ediyor. 5 Ocak 2022 tarihinden itibaren Suez WTS bünyesine geçen Sentinel Monitoring Systems ile birlikte artık gerçek zamanlı, çevrimiçi endotoksin izleme imkanını da bu konuda çözüm arayan müşterilerine sunmaya başlamıştır.

images
Sievers Eclipse
Yenilikçi Sievers Eclipse platformu, test kurulum süresini %85'e kadar azaltır ve Limulus Amebosit Lysate (LAL) reaktif kullanımını %90'a kadar azaltırken,USP <85>, EP 2.6.14 ve JP 4.01 farmakopilerinin tüm gereksinimlerini karşılar. Yalnızca <30 pipetleme adımıyla gömülü endotoksin standartları ve pozitif ürün kontrolleri (PPC'ler) kullanan patentli Sievers Eclipse mikroplakası, düşük maliyet ile yüksek oranda otomasyon sağlar.
images
Sentinel Real Time Endotoxine
Sentinel ekibi, ilaç endüstrisi tarafından mevcut taşınabilir / elde taşınabilir endotoksin test sistemlerine bir arayüz geliştirme konusunda meydan okudu. Çevrimiçi çözüm, pirojenasyonu, numune yakalamayı ve dağıtmayı, yüklemeyi, boşaltmayı ve test olaylarının planlanmasını otomatikleştirir. Neredeyse sınırsız sayıda örnekleme olayı programlanabilir.