NMR
JNM-ECZR
• Laboratuvarınızda fazla alan kaplamadan daha az bileşen içeren ultra kompakt tasarım
• Bütçenize göre modüler olarak eklentileri sonrasında da ilave edilebilmesine izin veren kiişsellştirilebilir konsol tasarımı
• Güçlü, otomatik ayarlı Royal Probe, geniş bant ve ters prob performansını birleştirir ve bu da prob değişimi veya ek prob satın alma ihtiyacını azaltır
• Kolay erişimli ADA uyumlu otomatik örnekleyiciler (30, 64, 100)
• Yüksek stabiltitede sıcaklık kontrolü
• 500MHz, 600MHz, 700MHz, 800MHz ve hatta daha yüksek magnet seçenkleri mevcuttur.
Teknik Özellikler
Aksesuarlar
Uygulama Notları
Teknik Dökümanlar
Teknik Özellikler

images
Spektrometre Boyutlar
JNM-ECZS spektrometresi normalde yalnızca üst düzey araştırma modellerinde bulunan enstrümantal performansı içerir. Bununla birlikte, ana spektrometre boyutları benzer cihazların sadece % 57'sinin kapladığı alana sahiptir. Bu özelliği onu dünyada 400MHz'de çalışan en küçük NMR spektrometresi yapar. Asgariye indirilmiş manyetik alan kaçağına sahip süper iletken magnetiyle (SCM) birlikte daha esnek bir kurulum düzenine imkan verir.
images
Spektrometre Smart Transceiver System (STS)
En yeni elektronik devre bileşenleri ve yüksek frekans teknolojilerini içeren Jeol teknolojisi, rutin analizlerinizin yanı sıra çoklu ve karmaşık pulse programlarınızı da kolayca işleyebilir.
ECZ Spektrometre, kararlı rf üretimini sağlamak ve , lock,ve shim dijital kontrol tmek ve yüksek kaliteli spektrum elde etmek için tüm kontrolü dijital olarak yapar.
images
Probe Royal Probe
ECZS ile standart olarak verilen Royal probe, autotune direkt ölçüm yapan benzerlerine göre 2 kat hassasiyette ölçüm yapabilmektedir. Cryo, 3'lü rözenans ve HFX probun size katacağı avantajlar için uzmanlarımıza başvurabilrisiniz.
images
Yazılım Delta
NMR yazılımı 'Delta', JNM-ECZR / JNM-ECZS / JNM-ECA / JNM-ECX / JNM-ECS / JNM-ECA II / JNM-ECX II serisi enstrümanlar için standart yazılımdır. Delta 5'in en yeni sürümü, optimize edilmiş bir grafik kullanıcı arayüzü (GUI), çok kullanıcılı arayüz, çoklu dil desteği ve gelişmiş otomasyon özelliklerine sahip kullanıcı dostu bir yazılımdır. Covariance NMR, Projection-Reconstruction, DOSY, ROSY,gibi çok çeşitli modern veri işleme seçeneklerini kullanmanıza imkan verir.
images
Head Amplifier AutoTune
NMR yazılımı 'Delta', JNM-ECZR / JNM-ECZS / JNM-ECA / JNM-Pratik kullanıma imkan veren head amplifer modülü, ,çerdiği dokumatik kullanıcı dostu ekranı ile tune (probe ayarı) ve LHe ve LN2 seviye ölçümlerini kolayklıkla yapmanızı sağlar. Bu şekilde, rpobe ve süper iletken magnetin rutin bakım işlemlerini gerçekleştirebilrisiniz.
images
Güvenlik Titreşim Önleyici
Titreşim önleme mekanizması, zeminden gelebilecek ve spektrum kalitesini bozabilecek etkileri önlemek için tasarlanmıştır. Titreşim kesici tasarım 2011 yılındaki büyük depremde, Japonya'da kurulu süper iletken magnetlerin hasar görmemesini de sağlamıştır. Zemin ile teması asgariye indirerek, afetlerdeki riski en aza indirir.

Aksesuarlar

images
Sıvı Probe
Probe çeşitlerinin tamamını inceleyebilirsiniz
images
Katı Probe
Probe çeşitlerinin tamamını inceleyebilirsiniz
images
Oto Örnekleyici
Bütüm örnekleyici seçeneklerini inceleyebilirsiniz
images
Masa Tipi Spinner
detaylı bilgi
images
Azot Çevrim Modülü
detaylı bilgi
images
Sıcaklık Kontrol Modülü
detaylı bilgi

Uygulama Notları

Çok yakında uygulama notlarına bu alandan ulabilirsiniz.

Teknik Dökümanlar